ПЦУ опублікувала постанову про ліквідацію УПЦ КП за підписом Філарета

With
Комментарии к записи ПЦУ опублікувала постанову про ліквідацію УПЦ КП за підписом Філарета отключены

Православна церква України офіційно підтвердила ліквідацію УПЦ КП на Об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року, опублікувавши відповідну постанову за підписом патріарха Філарета.

Документ з роз’ясненнями опублікований прес-службою ПЦУ у Facebook.

У ПЦУ нагадали, що  15 грудня 2018 р.  до відкриття Обʼєднавчого Собору відбувся Помісний Собор Української православної церкви Київського патріархату в складі тих самих делегатів (єпископату, представників духовенства та мирян УПЦ КП), які потім взяли участь у Обʼєднавчому Соборі. Собор був скликаний патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

На помісному соборі УПЦ КП було ухвалене рішення щодо припинення діяльності Київського патріархату шляхом обʼєднання та приєднання до утворюваної Православної Церкви України,

Рішення було попередньо схвалене всім єпископатом УПЦ КП, проект рішення був зачитаний та одноголосно схвалений архієреями.

«Першим серед членів Президії поставив свій підпис Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, як Голова Помісного Собору», — повідомили у ПЦУ.

Таким чином, 15 грудня 2018 року, згідно рішення власного Помісного Собору УПЦ КП припинила свою окрему діяльність, а вся її повнота увійшла до складу Православної церкви України.

Поделиться этой статьей

Запись ПЦУ опублікувала постанову про ліквідацію УПЦ КП за підписом Філарета впервые появилась .